Resultatservice

Tävlingar 2003

Välj år: '99 | '00 | '01 | '02 | 2003 | '04 | '05 | '06 | '07 | '08 | '09 | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18

Mars 2003

Start. / Anm.
1 mar Halmstads Garnisons IF 4 / 4
1 mar Portugal O Meeting, E1 1 / 1
2 mar Halmstads Garnisons IF 4 / 4
2 mar Portugal O Meeting, E2 1 / 1
3 mar Portugal O Meeting, E3 1 / 1
4 mar Portugal O Meeting, E4 1 / 1
8 mar Portugal 2-dagars, E1 1 / 1
9 mar Portugal 2-dagars, E2 1 / 1
16 mar Kalmar OK 9 / 9
20 mar Hjärnarps GIF 1 / 1
21 mar Hjärnarps GIF 1 / 1
22 mar Hjärnarps GIF 1 / 1
28 mar Spring Cup 14 / 14
29 mar Spring Cup 30 / 30
30 mar Spring Cup 24 / 24
30 mar Spring Cup, öppna klasser 4 / 4

April 2003

2 apr Jönköpings OK 3 / 3
4 apr Tibro AIK SOK 1 / 1
5 apr Tibro AIK SOK 1 / 1
6 apr Tibro AIK SOK 1 / 1
6 apr Ålems OK 13 / 13
11 apr Mariestads FK 1 / 1
12 apr FK Herkules 5 / 5
13 apr OK Landehof 6 / 6
17 apr Hässleholms OK 1 / 1
18 apr Andrarums IF 1 / 1
19 apr Hässleholms OK 1 / 1
19 apr Alvesta SOK 8 / 8
20 apr Bredaryds SOK 11 / 11
21 apr Bredaryds SOK 24 / 24
23 apr Tenhults SOK, Slingnatta 1 / 1
26 apr OK Stigen 11 / 11
26 apr Tiomila 4 / 4
27 apr OK Stigen 4 / 4

Maj 2003

1 maj Hultsfreds OK 1 / 2
1 maj IK Vista 4 / 4
2 maj SOK Viljan, SSM-budkavle 1 / 1
3 maj IK Hakarpspojkarna 1 / 1
3 maj SOK Viljan 2 / 2
3 maj SOK Viljan, SSM 1 / 1
4 maj SOK Aneby 22 / 24
10 maj Växjö OK 26 / 29
11 maj Mullsjö SOK 1 / 1
14 maj Ungdomsserien, E1, OKN 18 / 26
17 maj Almby IK 1 / 1
18 maj KFUM Örebro 1 / 1
21 maj Ungdomsserien, E2, Stock. 17 / 26
28 maj Ungdomsserien, E3, BOK 14 / 17
29 maj Georg Käcks Minne 32 / 32

Juni 2003

1 jun Kort-KM, Västervik 28 / 28
7 jun Belgiens 3-dagars, E1 1 / 1
8 jun Belgiens 3-dagars, E2 1 / 1
9 jun Belgiens 3-dagars, E3 1 / 1
15 jun Njudungskavlen, OK Bävern 20 / 20
22 jun Idre fjäll 1 / 1
23 jun Idre fjäll 1 / 1
24 jun Idre 3-dagars, E1 1 / 1
26 jun Idre 3-dagars, E2 1 / 1
27 jun Idre 3-dagars, E3 1 / 1

Juli 2003

5 jul Tjoget 20 / 20
7 jul Svaide-Roma SOK 1 / 1
8 jul Tjust 2-dagars E1 2 / 2
9 jul Tjust 2-dagars, E2 8 / 8
14 jul Veteran-VM, Halden SK 1 / 1
15 jul Veteran-VM, Halden SK 1 / 1
17 jul Veteran-VM, Halden SK 1 / 1
20 jul O-ringen Uddevalla, E1 27 / 27
21 jul O-ringen Uddevalla, E2 28 / 28
22 jul O-ringen Uddevalla, E3 27 / 27
24 jul O-ringen Uddevalla, E4 30 / 31
25 jul O-ringen Uddevalla, E5 21 / 22
25 jul O-ringen Uddevalla, E5 5 / 6
30 jul Östgöta 3-dagars E2 1 / 1

Augusti 2003

2 aug H43 Linköpings OK 5 / 5
3 aug Kexholms SK 6 / 8
9 aug Tjällmo-Godegårds OK 1 / 1
9 aug Tjällmo-Godegårds OK 2 / 2
10 aug Tjällmo-Godegårds OK 1 / 1
10 aug Tjällmo-Godegårds OK 1 / 1
13 aug Njudungsm dag, OK Njudung 38 / 38
16 aug Värend GN, prolog 12 / 12
16 aug Värend GN, jaktstart 11 / 12
16 aug Veteran-RM, Visborgs OK 2 / 2
17 aug Växjö AIS 12 / 12
17 aug Veteran-RM, Visborgs OK 2 / 2
20 aug Ungdomsserien, E4, OKB 16 / 26
23 aug Anderstorps OK 5 / 5
24 aug OK Gisle 10 / 10
27 aug Ungdomsserien, E5, Sävsjö 11 / 26
30 aug Kort-DM, Alstermo IF 16 / 18
31 aug Budkavle-DM, Nybro OK 22 / 22

Septemper 2003

5 sep Natt-DM, OK Vivill 13 / 13
7 sep DM klassisk, Jönköpings OK 27 / 28
13 sep Skillingaryds FK 27 / 28
14 sep SOL Tranås 11 / 12
19 sep Njudungs natt, Bodafors OK 20 / 20
21 sep Norrhults SOK 32 / 34
27 sep Lämmeltåget, SOL Tranås 4 / 4
28 sep Hässleby SOK 13 / 14

Oktober 2003

3 okt Vimmerby OK 4 / 4
4 okt Vimmerby OK 4 / 4
5 okt Motala AIF 1 / 1
11 okt 25-manna 25 / 25
12 okt Annebergs GIF 14 / 17
25 okt Bornholm Höst-Open E1 1 / 1
25 okt Smålandskavlen, Eksjö SOK 4 / 4
26 okt Bornholm Höst-Open E2 1 / 1
26 okt Smålandskavlen, Eksjö SOK 9 / 9

November 2003

2 nov Hylte OK, Lång-DM 4 / 5